Villamosmérnök gyakornok

Munkaidő sáv
Heti 20-30 óra között

Ha szeretnéd kamatoztatni mérnöki tudásod egy nagyvállalatnál, akkor Téged keresünk! Ezt a pozíciót villamosmérnöki tanulmányokat folytató hallgatóknak ajánljuk.

Cégbemutató

Építőipari alapanyaggyártó partnerünk számára számára kiemelten fontos, hogy a munkavállalók szívesen dolgozzanak a cégnél. A felelős munkáltatói törekvéseit „az Év Felelős Foglalkoztatója" és „Családbarát Vállalat” címmel is elismerték, ezek mellett szintén díjnyertes motivációs és tehetségtámogtó programot is működtet. A fenntarthatóság, a társadalmi felelősségvállalás és a környezetvédelem területén tett erőfeszítéseit a CSR Hungary díjjal jutalmazta a szakmai zsűri.

Feladatok
  • Vizsgálati tervek elkészítése és ellenőrzése
  • Részvétel az éves villamos karbantartási terv és a nagyjavítási terv elkészítésében és a karbantartási feladatok végrehajtásában
  • Állapotfelmérések nyilvántartása, elemzések és akciótervek készítése
  • RCFA és FMEA készítési folyamatának vezetése
  • Részvétel a villamos üzem munkatársainak képzésében és fejlesztésében

Elvárások
  • Folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmány
  • Magabiztos IT ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 1 műszak vállalása (06:00-14:00)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (min. bruttó 500.000 Ft)
  • Év végi jutalom, cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök
  • SAP ismeret

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Részletek

Szakterület:
Műszaki/ Mérnök / -
Munkakör:
IT,Mérnök
Tervezett kezdés dátuma:
azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret:
angolszóban: ++írásban: ++
Szükséges számítógépes ismeretek:
Irodai szoftver / MS Excel / Wordszint: +++
Szükséges végzettségek:
Érettségi

Kapcsolattartó: Tóth Dorottya (toth.dorottya@minddiak.hu)

Ha már regisztráltál, lépj be!

Belépek

Ha még nem regisztráltál, kérjük, add meg elérhetőségeidet, amin megkereshetünk. A jelentkezésedről e-mail értesítőt is küldünk, megerősítésért kattins a levélben lévő linkre!

Telefon
Kezdd el gépelni a település nevét!
Születési dátum *
Töltsd fel az önéletrajzod!